Moda zdrowie lifestyle

Kim jest Julia Czerkawski?

Julia Czerkawski jest owocem małżeństwa bardzo słynnej aktorki, jak i także znanego sportowca. Kim są jej rodzice? Po kim dziewczyna ta używa nazwisko? Tego wszystkiego dowiemy się już za momencik.

Dziecko znanych rodziców

Tak naprawdę Julia Czerkawski jest bardzo młodą dziewczyną, której udało się zyskać sławę oraz rozgłos za sprawą swoich znanych rodziców. Pomimo tego, że atrakcyjna dziewczyna nie wypowiada się na temat swojego uczestnictwa w show biznesie, to fani lubią ją „ciągnąć za język”. Młoda gwiazdka raczy fanów nowościami z jej życia na profilu Instagramowym. Na profilu informuje followersów o wszelkich wydarzeniach z jej życia, a do tego raczy ich wieloma genialnymi zdjęciami. Co przykuwa ich szczególną uwagę? Na pewno Julia Czerkawski jest kopią swojej mamy – Izabeli Scorupco.

Izabela Scorupco oraz Mariusz Czerkawski

Rodzice dziewczyny to osoby znane ze świata filmu, jak i także ze świata sportu. Izabela Scorupco jest bowiem piękną, jak i także utalentowaną aktorką. Ma na swoim koncie bardzo dużo produkcji. Jej zwrotnym momentem w karierze był udział w przygodach agenta Jamesa Bonda – „Golden Eye”. Nasi rodacy najbardziej jednak ją pamiętają z filmu „Ogniem i Mieczem”, gdzie zagrała Helenę.

A co możemy powiedzieć o ojcu Julii? Jest to bardzo znany sportowiec Mariusz Czerkawski. Jest to nasz wspaniały hokeista na lodzie, który bronił barw klubów NHL jak: New York Islanders, Toronto Maple Leafs czy też Montreal Canadiens. Cały czas jest związany ze sportem. Pracuje jako komentator oraz menadżer. Nic dziwnego, że Julia jest tak utalentowana. Po takich rodzicach nie ma wyjścia.