Moda zdrowie lifestyle

Kim jest Marta Barczok?

W roku 2016 na Mistrzostwach Europy, które odbyły się we Francji nie tylko zrobiła sporą furorę nasza reprezentacja Polski, która to walczyła dzielnie o dojście do półfinału, ale także jedna z przepięknych Polek. Mowa o Marcie Barczok. Marta Barczok jest polską modelką, która ochrzczona została przez kibiców mianem Miss Euro. Piękna modelka zamieściła w sieci bardzo gorące swoje zdjęcia.

Co wiemy o tej śliczności?

Marta Barczok pochodzi z Białogardu. Jednak na co dzień mieszka w Anglii – w Londynie. Tam właśnie pracuje jako modelka. Bardzo dużą popularność udało jej się zdobyć na Mistrzostwach Europy w 2016 roku. Została tam wypatrzona (podobno zupełnie przypadkowo) przez fotoreporterów na trybunach podczas jednego z meczów kadry polskiej.

Mówi się do dzisiaj, że doping tej pięknej fanki tak bardzo uskrzydlił naszą reprezentację biało-czerwonych, że doszli niespodziewanie aż do ćwierćfinału.

Czy modelka dobrze wykorzystała swoje pięć minut?

Bardzo wiele osób zastanawia się czy Marta Barczok wykorzystała swoje przysłowiowe pięć minut? Jak jest prawda? Jak najbardziej wykorzystała swoje pięć minut. Dowodem na to jest chociażby sam fakt, że jej profil na Instagramie obserwuje już prawie trzysta tysięcy internautów. Wszystkich obserwujących kusi swoimi jakże gorącymi zdjęciami. Do dzisiaj (pomimo, że minęło już prawie dziewięć lat) możemy podziwiać galerię jej bardzo seksownych zdjęć. Musimy przyznać, że jest na co popatrzeć. Chyba nigdy nam się nie znudzi ta kobieta, która wygląda jak anioł.