Moda zdrowie lifestyle

Kim jest Roksana Oraniec?

Nowe reality show „Wild life” na stacji TVN cieszy się sporą popularnością. Jedną z uczestniczek jest Roksana Oraniec. Kim jest ta piękność? Powiedzmy sobie o niej nieco więcej. 

Utalentowana kobieta

Roksana Oraniec bierze udział w nowym reality show „Wild life”. Kobieta jest utytułowaną miss, jak i także modelką pochodzącą z Ćmielowa. W pierwszym odcinku poznaliśmy wszystkich uczestników, którzy mają okazję przeżyć przygodę swojego życia na jednej z wysp Oceanu Atlantyckiego. Czy Roksana ma jakąś szansę na wygraną? Czas pokaże, ale jesteśmy pewni, że jak najbardziej tak.

Nieco więcej informacji

Roksana Oraniec ma dwadzieścia cztery lata. Pochodzi z małej miejscowości Ćmielów, która znajduje się w powiecie ostrowieckim. Kobieta uwielbia chodzić po górach. Stawia w życiu nie tylko na swój urok osobisty oraz na urodę, ale także na rozwój osobisty i edukację. Roksana studiuje politologię. Jako specjalizację wybrała amerykanistykę. Największą pasją kobiety jest jednak modeling oraz także aktorstwo.

Na pewno Roksanę Oraniec możemy kojarzyć z wielu występów w konkursach piękności. Na konkursach świetnie sobie radzi. Kobieta uwielbia tańczyć. Jej ulubionym tańcem jest flamenco. Karierę stawia zawsze na pierwszym miejscu. Słynie ze szczerości, jak i także z tego, że niczego nie ukrywa. Mówi sama o sobie, że jest w stanie dla osiągnięcia sukcesu zrobić bardzo dużo. Na pewno bardzo chętnie będziemy obserwować w Roksanie w tym reality show, ale nie tylko. Jesteśmy przekonani, że jeszcze niejednokrotnie o niej usłyszymy.