Moda zdrowie lifestyle

Ania Ryśnik i jej udział w programie „Warsaw Shore – ekipa z Warszawy”

Stacja MTV od lat nas zaskakuje swoimi programami, które bywają kontrowersyjne. Jednym z kluczowych tego rodzaju programów jest program „Warsaw Shore – ekipa z Warszawy”. W programie tym poznaliśmy mnóstwo ludzi, którzy wcześniej nie byli popularni, a teraz są sławni. Jedną z takich osób jest Ania Ryśnik.

Duża Ania

Gdy na ekranach zawitała pierwsza edycja programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” to świat na moment stanął. Poznaliśmy osoby bardzo kontrowersyjne, które nie bały się przeklinać przed kamerami, upić do nieprzytomności, uprawiać seks czy też wszczynać bójki. Kontrowersyjnych postaci nie brakowało. Jedną z nich była Ania RyśnikZ uwagi na to, że w pierwszych edycjach występowały dwie Anie, to Anka Ryśnik otrzymała przydomek Duża Ania. Wzięło się to z tego, że dziewczyna ta była dużo wyższa, od drugiej Ani, którą z kolei nazywano Małą Anią.

Lepsze kontakty z chłopakami

Dużą Ania zasłynęła z tego, że niemal od samego początku wdała się w konflikt z innymi dziewczynami z programu. W związku z powyższym bardziej trzymała się z uczestnikami programu płci męskiej. Przez to była jeszcze bardziej nielubiana przez dziewczyny. Jeśli chodzi o ich stosunki wzajemne, to bywało różnie. Raz dziewczyny się lubiły, a nawet całowały. Z kolei innym razem dochodziło wręcz do rękoczynów. Ich relacje były burzliwe i takie zostały do końca, a więc do ostatniego sezonu Dużej Ani w tym programie. Kobieta zdecydowała się opuścić program z własnej woli. Chciała po prostu zacząć inne życie i to jej się udało.