Moda zdrowie lifestyle

Kim jest Dominika Grosicka?

Urodzona w maju 1988 roku Dominika Grosicka jest żoną Kamila Grosickiego, znanego piłkarza grającego dawniej w reprezentacji Polski. W przeszłości była modelką, ale po związaniu się z Grosickim, zrezygnowała z kariery, by przy trybie życia i treningów męża móc zawsze być w miejscu, w którym będzie grał. To właśnie ona wspierała naszego piłkarza w czasie całej jego aktywnej, sportowej kariery.

Dominika Grosicka – życie i ciekawostki

Po zakończeniu przygody na modowych wybiegach Grosicka towarzyszyła mężowi podczas jego tras z klubami sportowymi i wspierała w realizowaniu marzeń. Wcześniej, jeszcze przed ślubem również bywała z nim na obozach przygotowawczych i w czasie jednego z takich zjazdów piłkarskich, w Turcji 2010 na obozie Jagielloni Białystok, Grosicki jej się oświadczył. Rok później na świat przyszła ich córka. Prywatnie Dominika Grosicka ma dwoje dzieci – syna z poprzedniej relacji i właśnie córkę.

Aktualnie żona sportowca poważniej zajęła się własnymi pasjami i chociaż nie udziela się w modelingu, to rozpoczęła przygodę z makijażem, a efekty jej działań na tym polu można obserwować m.in. na Instagramie.

Jej konto instagramowe obserwuje ponad 142 tysiące osób i można na nim znaleźć zdjęcia związane z wizażem, treningami, ćwiczeniami fizycznymi, zdrowym trybem życia i gimnastyką. Ciekawostką są także wpisy z przepisami na zdrową żywność – bardzo lubiane przez jej fanów i chętnie komentowane.

Dziś wielu fanów aktywnego trybu życia, ćwiczeń i zdrowej diety twierdzi wręcz, że Dominika Grosicka stanowi godną konkurencję dla Anny Lewandowskiej, również zajmującej się na co dzień podobną tematyką zawodową.