Moda zdrowie lifestyle

Makijaż do różowej sukienki – co powinniśmy o nim wiedzieć?

Różowa sukienka nie jest równa różowej sukience. Całkiem inny wybierzmy makijaż do różowej sukienki delikatnej oraz zwiewnej, a inny do sukienki w kolorze magenty.

Postaw na mocniejszy makijaż

Gdy chcemy wykonać makijaż do różowej sukienki to postawmy na jego nieco mocniejsze wykonanie. Możemy tutaj zaszaleć z podkreśleniem oczu oraz ust. Raczej unikajmy makijażu z okiem mocno zarysowanym oraz wyrazistymi ustami. Możemy tutaj osiągnąć dosyć kiczowaty efekt. Do zwiewnej, jak i także lekkiej sukienki można zrobić po prostu mocniejszy makijaż w odcieniach także różu.

Czego będziemy potrzebowały?

Makijaż do różowej sukienki jest zabawą kolorami cieni. Będziemy ich potrzebować kilka. Po pierwsze, wybierzmy bazowe cienie. Powinien to być beż czy też wanilia o matowym wykończeniu oraz dwa odcienie ciepłego brązu, która wpada w odcień różu – ciemniejszy i jaśniejszy. Powinny mieć one matowe czy też satynowe wykończenie.

Następnie wybierzmy dwa metaliczne odcienie o wykończeniu perłowym: różowy i złoty. Wisienką na torcie okaże się matowy oraz bardzo wyrazisty i chłodnawy róż, który wpada w liliowy kolor. Do tego będziemy potrzebować owalnego pędzla do blendowania cieni, płaskiego pędzla do nakładania cieni, jak i także koniecznie pędzla do różu. Przygotujmy ołówek od brwi, czarną mascarę oraz do tego czarny eyeliner. Do makijażu będziemy także potrzebowały podkładu dobranego do naszej karnacji oraz różu do policzków. Dobierzmy go do swojego rodzaju cery. Szminka powinna być naturalna oraz lekko brzoskwiniowa.