Moda zdrowie lifestyle

Kim jest Agata Biernat?

Agata Biernat, która została Miss Polonia 2017 zakochała się i ma nowego partnera. Pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama swoim ukochanym. Kim jest ukochany naszej przepięknej Polki?

O Agacie Biernat

Agata Biernat w roku 2017 wygrała wybory Miss Polonia. Kobieta pochodzi ze Zduńskiej Woli. Od dziecka była związana z tańcem oraz ze sportem. Pracuje aktualnie jako instruktor tańca, trener personalny oraz do tego działa prężnie w społecznościowych mediach.

Nie da się ukryć, że kobieta zwraca na siebie uwagę swoją niezwykłą urodą. Naprawdę jest prześliczna. Wcale się nie dziwimy, że wzdycha do niej mnóstwo mężczyzn. Agata Biernat bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Nie dzieliła się jednak do tej pory, z kim oraz czy w ogóle się z kimś spotyka.

Nowa miłość Agaty Biernat

Okazało się jednak, że serce przepięknej Agaty Biernat już jest zajęte. Miss Polonia 2017 swojego nowego chłopaka pokazała jakiś czas temu na Instagramie. Wiemy już nawet kim jest jej partner. Jak nam się udało ustalić jest to mężczyzna o imieniu Adrian i pochodzi z Niemiec. Jednak nie jest to związek na odległość. Udało nam się również ustalić, że specjalnie dla swojej ukochanej przeprowadził się do naszego kraju. Musimy przyznać, że jest to bardzo miłe z jego strony.

Co więcej musimy zauważyć, że parę nie tylko łączy bardzo gorące uczucie, ale jeszcze coś. Chodzi o pieska. Agata Biernat oraz jej ukochany niedawno kupili sobie psa rasy chart. Wcale nie ukrywają, że jest on dla nich oczkiem w głowie. Nic dziwnego. Jest prześliczny.