Moda zdrowie lifestyle

Netflix filmy romantyczne – czy warto je oglądać?

Na pewno w dzisiejszych czasach sporo czasu spędzamy na Netflixie. Uwielbiamy oglądać filmy oraz seriale. Szczególnie przypadają nam do gustu Netflix filmy romantyczne. Co ciekawe psycholodzy sugerują, że bardzo często przewidywalne, jak i także czasem nawet tandetne fabuły uczynić nas mogą lepszymi ludźmi.

Rozwijanie wrażliwości moralnej

Okazuje się, że Netflix filmy romantyczne rozwijają u nas poczucie moralnej wrażliwości. Lubimy oglądać tego rodzaju filmy, a na dodatek cieszymy się, że mają na nas niezmiernie dobry wpływ. Tego rodzaju filmy lubimy oglądać nie tylko ze swoim partnerem/partnerką, ale także z całą rodziną. Oglądając je możemy się przenieść do całkiem innego świata. Jest to lepszy świat, a my po naszej szarej rzeczywistości chcemy przeżyć coś znacznie lepszego. To nam się szczególnie podoba.

Idealne na randkę

Jakby nie było filmy romantyczne są wybieranymi najchętniej filmami na randkę. Wprowadzają nas nie tylko do innego i lepszego świata, ale również wprowadzają niesamowicie romantyczną atmosferę. Właśnie na to liczymy. Jest to świetne rozpoczęcie randki. Do tego lampka wina, dobre jedzonko i mamy zagwarantowaną udaną randkę. Każdy z nas zgodzi się z tym, że nie ma niczego gorszego, niż randka nieudana. Wiemy o tym doskonale i nie chcemy do takiej sytuacji dopuścić.

O czym jeszcze musimy pamiętać? Bardzo często kobiety zapominają, że nie każdy z mężczyzn lubi tego rodzaju kino. Jednak gust swojej drugiej połówki także należy wziąć pod uwagę. Nie możemy być samolubni.