Moda zdrowie lifestyle

Kim jest Karolina Sołowow?

Razem z najnowsza listą „Forbesa” najbogatszych Polaków, zrobiło się bardzo głośno o Michale Sołowowie. To on zajmuje w rankingu tym pierwsze miejsce. Spore zainteresowanie budzi także Karolina Sołowow – jego córka. Jest to bizneswoman oraz założycielka fundacji charytatywnej.

O Karolinie

Karolina Sołowow ukończyła w Krakowie studia prawnicze, ze specjalizacją prawa karnego. Po studiach odbywała w kilku firmach praktyki, a do tego pracowała między innymi w grupie North Food Polska oraz także w biurze architektonicznym. Jest obecnie partnerem w firmie o nazwie Tower Executive Search, w której się zajmuje analizami prawnymi, merytorycznymi oraz także ratingowymi projektów.

Karolina Sołowow powiązane jest także z dwoma spółkami. Pierwsza z nich to CardioCare z Krakowa, która się zajmuje świadczeniem usług z zakresu badań lekarskich oraz działalnością badawczą i rozwojową w zakresie testowania, opracowywania oraz wdrażania bardzo innowacyjnych rozwiązań medycznych. Drugą spółką jest Beauty Concept. Także jest umiejscowiona w Krakowie. Działa w branży zabiegów kosmetycznych oraz salonów piękności.

Fundacja to jej spełnienie marzeń

Karolina Sołowow znana jest najbardziej ze stworzenia własnej fundacji – Fabryka Marzeń. Fundacja ta wspiera młodych ludzi. Pomaga im rozwijać ich talenty oraz także przygotowuje do kariery zawodowej, a do tego finansuje potrzeby niezbędne do życia oraz do nauki, na przykład poprzez remonty mieszkań swoich podopiecznych. Kobieta uwielbia udzielać się charytatywnie.