Moda zdrowie lifestyle

Różowe włosy – sposób na wyróżniającą się fryzurę!

W poszukiwaniu koloryzacji, która pozwoli na wyrazistą i nieszablonową zmianę wyglądu, zdecydowanie warto sięgnąć po te kolory z fryzjerskich palet, które dosłownie rażą w oczy! Oczywiście to propozycja tylko dla odważnych i lubiących wyzwania: różowe włosy na plan!

Dla kogo różowe włosy?

Róż w koloryzacji stał się prawdziwym hitem głównie za sprawą popularnych influencerek i instagramerek, które na całym świecie zaczęły lansować modę na ten odcień. Intensywny róż rodem z neonów, delikatny róż pudrowy, miks całkowicie oddzielnych wariacji, róż cukierkowy, landrynkowy, a nawet tonacje łososia! Te kolory stały się w ostatnich latach bardzo modne i choć wciąż sięgają po nie głównie najodważniejsi, wszystko wskazuje na to, że trend będzie się rozwijał.

Styliści mówią wprost: mocna, różowa koloryzacja wcale nie jest stworzona tylko dla gwiazd!

Pasuje m.in. nastolatkom i kobietom w średnim wieku, osobom wyróżniającym się z tłumu, lubiącym zwracać na siebie uwagę, ekstrawaganckim ale i ekstrawertycznym. Ten odcień pasuje i do mocnych, wyrazistych rysów twarzy i do cery delikatnej, alabastrowej, a nawet porcelanowej. Wszystko zależy tu od odcienia różu, jaki pomoże dobrać profesjonalny stylista.

Czy warto? Oczywiście! Taki kolor bez dwóch zdań dodaje pewności siebie i budzi wrażenie.