Moda zdrowie lifestyle

Jak ściągać muzykę z YouTube ?

Istnieje wiele sposobów pobierania muzyki z YouTube, ale oto kilka popularnych i łatwych metod:

Metoda 1: Korzystanie z konwertera YouTube na MP3

Jednym z najpopularniejszych i najprostszych sposobów pobierania muzyki z YouTube jest użycie konwertera YouTube na MP3. Dostępnych jest wiele konwerterów online, takich jak Y2Mate, Online Video Converter i Convert2MP3. Po prostu wyszukaj konwerter YouTube na MP3, wklej link do filmu z YouTube, który chcesz pobrać, wybierz format (zwykle MP3) i kliknij przycisk pobierania. Proces jest szybki i łatwy, a muzyka zostanie zapisana na urządzeniu w mgnieniu oka.

Metoda 2: Korzystanie z rozszerzenia pobierania

Inną popularną metodą pobierania muzyki z YouTube jest użycie rozszerzenia pobierania. Istnieje wiele rozszerzeń pobierania dostępnych zarówno dla Chrome, jak i Firefox, takich jak Video DownloadHelper, Video Downloader Professional i Flash Video Downloader. Rozszerzenia te umożliwiają pobieranie filmów wideo bezpośrednio z serwisu YouTube po kliknięciu ikony rozszerzenia. Po zainstalowaniu rozszerzenia po prostu przejdź do filmu YouTube, który chcesz pobrać, kliknij ikonę rozszerzenia i wybierz format (zwykle MP3), aby pobrać muzykę.

Metoda 3: Korzystanie z rejestratora ekranu

Trzecią metodą pobierania muzyki z YouTube jest użycie rejestratora ekranu. Rejestrator ekranu umożliwia nagrywanie dźwięku filmu z YouTube podczas jego odtwarzania. Dostępnych jest wiele programów do nagrywania ekranu, zarówno bezpłatnych, jak i płatnych, takich jak OBS Studio, Bandicam i Camtasia. Po zainstalowaniu oprogramowania po prostu otwórz oprogramowanie, przejdź do filmu YouTube, który chcesz pobrać, i kliknij przycisk nagrywania. Po zakończeniu odtwarzania wideo zatrzymaj nagrywanie, a dźwięk zostanie zapisany na urządzeniu.

Należy pamiętać, że pobieranie treści chronionych prawem autorskim bez zezwolenia jest nielegalne w większości krajów. Zawsze dobrze jest sprawdzić i upewnić się, że pobierane treści nie są chronione prawami autorskimi.

Podsumowując, istnieje wiele sposobów pobierania muzyki z YouTube, ale najpopularniejsze metody obejmują użycie konwertera YouTube na MP3, rozszerzenia pobierania lub rejestratora ekranu. Wszystkie te metody są łatwe i wydajne i mogą pomóc Ci uzyskać żądaną muzykę na urządzeniu w mgnieniu oka.